Жіночі портфелі

Жіночі шкіряні портфелі

Шкіряні порфтелі українського виробництва на сьогоднішній день користуються популярністю не тільки в Україні, але і в інших країнах Європи і світу. І це заслужено, оскільки продукція мас-ринку нашої країни не може похвалитися такою чудовою якістю матеріалу своєї продукції, стильним дизайном і майстерним виготовленням, як шкіряні портфелі від українських дизайнерів.

Одним з кращих українських виробників є шкіряна студія SKIN & SKIN. Шкіряні портфелі ручної роботи від виробника знадобляться Вам як в ділових поїздках, так і в цікавих подорожах.

 

Чому Вам сподобаються наші шкіряні портфелі?

 

Ми пропонуємо Вам купити портфелі шкіряні виготовлені з натуральної шкіри в нашій шкіряної майстерні. Саме натуральна високоякісна шкіра дозволяє нашим виробам зберігати свою зносостійкість і міцність десятиліттями. Підберіть свій колір з нашої кольорової палітри і переконайтеся, що шкіряні портфелі від шкіряної студії SKIN & SKIN - це якість і стиль.

 

Кожен шкіряний портфель від виробника SKIN & SKIN має:

  • внутрішні і зовнішні кишені для всього необхідного;
  • змінний ремінець для носіння через плече на карабінах;
  • добротну фурнітуру;
  • акуратні шви;
  • підкладку або кишені з фетру;
  • сучасний дизайн.

Портфель ручної роботи з натуральної шкіри вільно вміщує ноутбук, папки з документами, книги, зошити та інші атрибути ділового життя. Також є спеціальні кишені під смартфон, паспорт або посвідчення, для ручок або олівців, карабіни для ключів і т.д.

Ми пропонуємо два варіанти:

- Зухвалий і незвичайний портфель на карабінах в стилі casual.

- Класичний і надійний портфель на блискавці.

 

Портфелі шкіряні чоловічі від виробника SKIN & SKIN створені для комфортного і практичного використання. Вони міцні і прості, але кожна модель прикрасить Ваш гардероб.

 

Де можна купити шкіряні сумки і шкіряні портфелі в Україні?

Якщо Ви шукаєте подарунки для близьких або хочете порадувати себе, замовте оригінальні вироби з натуральної шкіри від виробника.  Якісні і красиві шкіряні сумки та портфелі можна купити в інтернет-магазині SKIN&SKIN оптом і в роздріб .

 

 

 

 

Фільтр