Один із принципів, за якими працює наша команда, – лояльність. Ми дбаємо про своїх клієнтів і робимо все можливе, щоб використання наших виробів приносило максимум комфорту, користі та радості.

Під час отримання товару у кур'єра або у відділенні пошти, переконайтеся в тому, що механічні пошкодження відсутні. Якщо вам не підійшов колір, розмір виробу, якщо ви виявили будь-які проблеми або вас не влаштовує його зовнішній вигляд, ви можете повернути або обміняти його на інший протягом 14 днів після покупки (відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів»). Для цього необхідно зв'язатися з нами одним із зручних способів:      

 • зателефонувати;      
 • написати в соціальних мережах; 
 • відправити лист на електронну пошту;
 • написати в месенджер (Telegram / Viber).

  *Якщо раптом вам не вдалось звязатись з нами одразу - не переживайте, ми обовʼязково розглянемо ваш запит. Буває так що ви зробили запит в не робочий час або день, можуть бути перебої з електроенергією або інтернетом, раптова повітряна тривога, технічні перебої в операторів звʼязку або просто наш менеджер захворів. 
  Нажаль такий зараз час, тому заздалегідь надіємось на ваше розуміння форс-мажорних ситуацій.
   

Умови обміну та повернення:     

 • з моменту придбання товару пройшло не більше 14 днів (не рахуючи дня покупки);
 • відсутність слідів експлуатації;
 • збережена цілісність упаковки;
 • аксесуар має товарний вигляд, він не зіпсований покупцем; 
 • збережені споживчі властивості; 
 • наявність бірок, маркування; 
 • збережений гарантійний талон.

Якщо разом із замовленим товаром покупець отримав подарунок, його теж необхідно відправити назад.

Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у наявності, покупець має право обміняти товар на аналогічний після його надходження в продаж, отримати назад гроші в розмірі вартості виробу або придбати інші аксесуари, які є в наявності, з перерахуванням вартості.

Обмін товару не здійснюється, якщо: 

 • з моменту покупки пройшло більше 14 днів;
 • товар експлуатували;
 • він має дефекти;
 • відсутня повна комплектація.

У разі поверненні грошей розрахунки проводяться виходячи з вартості виробу на момент покупки. Клієнт отримує назад свої кошти протягом 7 днів після отримання нами товару. У разі обміну або повернення за бажанням клієнта доставку оплачує покупець. Якщо на аксесуарі виявлено брак, доставку оплачує компанія. Повний і актуальний текст редакції Закону про захист прав споживачів.

Ми створюємо наші продукти з думкою про довговічність, вкладаючи в кожну деталь майстерність, яка стане інвестицією на все життя. Високоякісна цільнозернова шкіра, яка вистоїть випробування часу, надійні блискавки, що надійно служитимуть, наша унікальна водонепроникна підкладка, високоміцний шов та металева фурнітура - це наша відповідальність перед вами.

Кожен шматок шкіри - об'єкт пильної перевірки, кожен матеріал - предмет випробувань, і кожен предмет нашої колекції народжується з урахуванням ваших найвищих бажань. Ми поклали перед собою обіцянку не заощаджувати на якості, і ця обіцянка завжди залишається нашим керівним принципом. Наші постійні клієнти по всьому світу знають, що вироби з натуральної шкіри збережуть свою чарівну привабливість протягом багатьох років.

Важливо відзначити, що наша обмежена довічна гарантія не розповсюджується на можливі дефекти матеріалів, які мають натуральне походження - такі як шкіра та вся фурнітура. 


Натуральна шкіра - це живий матеріал, який має свої властиві природні характеристики, такі як складки, варіації кольору та навіть незначні подряпини. Важливо розуміти, що шкіра з часом може набувати зносу, змінювати свій колір і структуру, а також отримувати відбитки пригод та подорожей. Це - не дефект, це властивості, які тільки підкреслюють неповторність вашого шедевра зі шкіри та розповідають його унікальну історію.

ВИНЯТКИ ТА ОБМЕЖЕННЯ ОБМЕЖЕНОЇ ДОВІЧНОЇ ГАРАНТІЇ
Будь-які зауваження, які можуть виникнути з приводу елементів, перерахованих нижче, не підпадають під категорію виробничого дефекту і, отже, не підлягають покриттю згідно з нашою гарантією. За всі ремонтні роботи може стягуватися відповідна плата.

 • Натуральний знос від звичайного щоденного використання, такий як зношені кути та ребра, м'якість шкіри, природні зморшки, очікуване вицвітання або затемнення матеріалів, сліди від плям або розливів, наслідки неправильного догляду, використання та очищення, можуть спричинити видимий знос. 
 • Також важливо враховувати, що розтягнення від постійного носіння або використання, пошкодження від тривалого тертя та тертості, розриви підкладки та блискавки внаслідок звичайного щоденного використання, випадкові пошкодження внаслідок неправильного використання, недбалого ставлення або зловживання.
 • Інколи небажані ситуації можуть накладати свій відбиток на ваш предмет. Це може бути результатом безтурботного відношення, або ж незапланованих обставин, що виникають на жаль. Наприклад, виникнення пошкоджень на замках через необережне використання або випадкове поламання, втрати та крадіжки, навіть навмисне завдані пошкодження, які можуть виникнути через подряпини, порізи або розриви. Також важливо розуміти, що зовнішні фактори, такі як агресивні хімічні речовини, вплив від погодних умов або взаємодія з тваринами, також можуть вплинути на стан вашого предмета.
 • Ми несемо відповідальність за якість наших виробів, але життя повсякденно робить свою роботу, створюючи неповторні історії для кожного з них. Втім, ці ситуації створюють вирішені вами виклики та можливості, вони можуть додати ще більше особливостей та значення вашому виробу.

Будь ласка, зверніть увагу на текст нижче:

 • Процедура подання рекламацій стосовно наших продуктів є обов'язковою як для гарантійних, так і для позагарантійних ситуацій.
 • Розгляд та оцінка претензій проводяться в індивідуальному порядку, враховуючи конкретні обставини, умови та можливі винятки.
 • Зазначаємо, що витрати на транспортування товару до нашого виробництва для будь-яких ремонтних робіт, незалежно від підтвердження гарантії, несе клієнт. При доставці за межі України, покупець також відповідає за витрати на транспортування в обидва напрямки.
 • Ми рекомендуємо використовувати послуги перевізників з можливістю відстеження та отримання страхового поліса на суму, що відповідає вартості замовленого товару з урахуванням матеріалів.
 • Важливо зазначити, що SKIN & SKIN не несе відповідальності за втрачені відправлення або невиконані накладні платежі.
 • Клієнт буде повідомлений про всі витрати, пов'язані з ремонтом його продукту, та отримає рахунок перед початком робіт.
 • У залежності від обсягу та характеру ремонту, ми залишаємо за собою право надіслати клієнтові комплект для самостійного ремонту під назвою "Зроби це сам". Докладні інструкції надаються.

Будь ласка, врахуйте, що ми залишаємо за собою право відхилити та повернути забруднені або виявлені небезпечні предмети, які можуть загрожувати безпеці нашої команди. Звертаємо вашу увагу, що всі відправлені предмети для ремонту мають бути порожні, оскільки ми не несемо відповідальності за втрачені або зниклі особисті речі.
Якщо ваш товар не підлягає ремонту, ми можемо запропонувати заміну на аналогічний товар за ціною, рівною або меншою за вартість початкового продукту.
Звертаємо вашу увагу, що всі гарантійні роботи повинні проводитися виключно нашою компанією, SKIN & SKIN. Всі ремонтні роботи, виконані третіми особами, призводять до анулювання нашої обмеженої довічної гарантії.


Придбаючи продукцію від SKIN & SKIN, ви автоматично погоджуєтеся з умовами нашої обмеженої довічної гарантії. Звертаємо вашу увагу, що ми залишаємо за собою право змінювати, редагувати або скасовувати умови гарантії без попереднього повідомлення.

ПРАВИЛА ЕКСПЛУАТАЦІЇ 
Догляд за авторськими шкіряними виробами є важливою частиною забезпечення їх тривалості та збереження зовнішнього вигляду. Ось деякі загальні правила використання та догляду за авторськими шкіряними виробами:

 • Уникайте попадання вологи: Шкіра є природним матеріалом, який може пошкодитися від води. Уникайте дощу та контакту з вологимою середовищем. Якщо виріб мокрий, слід дати йому природним шляхом висохнути, подалі від джерела тепла.
 • Зберігання: Зберігайте шкіряний виріб в прохолодному та сухому місці, подалі від прямих сонячних променів та штучних джерел тепла. Шкіра може втратити колір та структуру через вплив ультрафіолетового випромінювання та високої температури.
 • Обмежуйте вагу носіння надто важких предметів. Уникайте перевантаження вагою, що перевищує 4 кг або об'ємом понад 0,025 м³ (це відповідає розмірам 0,4 м * 0,3 м * 0,2 м)
 • Уникайте застосування надмірної сили при відкриванні / закриванні замків, фастексів, блискавок, пряжок, кнопок тощо. Якщо виникла перешкода, що завадила заважаючи нормальному відкриванню, спочатку її слід усунути.
 • Закриваючи блискавку, утримуйте її однією рукою, а іншою рукою тримайте протилежний край. Регулярно очищуйте металеві деталі м'якою серветкою. Уникайте контакту з магнітними об'єктами, тримайте магнітні застібки на відстані.
 • Під час використання виробів з натуральної шкіри варто уникати нанесення чи випадкового потрапляння на них парфумерних засобів.
 • Вироби зі шкіри, які мають формовану структуру (наприклад, каркасні сумки або інші вироби з еластичною формою), бажано зберігати та перевозити з внутрішнім набиттям виробу.
 • Чистка: Для очищення шкіряного виробу використовуйте м'яку ганчірку або спеціальний м'який барвник для шкіри. Обережно видаляйте бруд або пил, роблячи легкими і рухамии в напрямку текстури шкіри.
 • Зволоження: Шкіра потребує зволоження, щоб залишатися м'якою та гнучкою. Використовуйте спеціальні засоби для догляду за шкіряними виробами, які не містять агресивних хімічних речовин. Варто Регулярно наносіть ці засоби тонким шаром та розподілятиіть їх рівномірно по поверхні.
 • Уникайте тертя і тиску: Уникайте сильного тертя та тиску на шкіряний виріб, так як це може призвести до пошкодження текстури та кольору.
 • Запобігання деформації: Уникайте надмірного навантаження виробу наповнючи його зайвою вагою що може деформувати.
 • Обережно з хімічними речовинами: Уникайте контакту з агресивними рідинами хімічними речовинами, такими як розчинники, лаки або мастила, спиртові та солодкі напої, оскільки вони можуть пошкодити шкіру або залишити плями.
 • Уникайте джинсової або кольорової фарби: Будьте обережні з контактом із джинсами або кольоровими матеріалами, оскільки фарба може переноситися на шкіру та пошкодити її.
 • Регулярний огляд: Час від часу перевіряйте ваші галантерейні вироби на наявність пошкоджень чи ознак зносу. Вчасна реакція допоможе зберегти виріб у хорошому стані.

Дотримуйтесь інструкцій від SKIN & SKIN: Деякі авторські шкіряні вироби можуть мати специфічні рекомендації щодо догляду та чищення. Важливо дотримуватися цих інструкцій для збереження якості виробу.
Загальні правила догляду за шкіряними виробами можуть варіювати залежно від типу шкіри та виробу. Найкраще завжди перевіряти рекомендації виробника та використовувати спеціальні засоби для догляду, якщо це необхідно.