А це точно шкіра? 5 способів як відрізнити штучний матеріал від натурального

Виготовлення високоякісної штучної шкіри, яка за зовнішнім виглядом буде нагадувати натуральну цілком реально, завдяки використанню сучасних промислових технологій. Тому відрізнити їх значно складніше. Виробники наслідують текстуру і колір, намагаються імітувати навіть аромат. Проте, як знайти відмінності, щоб точно купити аксесуари зі шкіри. Ось декілька правил, які допоможуть розрізняти ці матеріали.

Ознаки та властивості натуральної шкіри

Майстри, які впевнені у своїй продукції, додають до замовлення невеликий зразок матеріалу, з якого відшито виріб. Використайте його для проведення деяких порівнянь та ретельно огляньте готовий аксесуар. Серед основних способів перевірити якість матеріалу, наступні:

  1. Потримавши в руках виріб зі шкіри, відчутне нагрівання поверхні, яка короткий час тримає це тепло, у шкірзамінника така властивість відсутня.
  2. Зверніть увагу на край виробу та типи швів. Натуральний матеріал цілісний, без відшарувань. Зріз ворсистий, необроблений, а внутрішня сторона має оксамитову шершаву поверхню.
  3. Шкіра часто вбирає вологу, а мокра ділянка поверхні тьмяніє. Пляма після повного висихання зникає та залишається сухою й надалі, без втрати своїх властивостей. Як правило якщо шкіра має спецільне покриття, або якщо це  штучна шкіра вода стікає.
  4. Матеріал під впливом відкритого полум'я не горить, а тліє. Під дією відкритого вогню всихає та ледь скручується. Натомість синтетичні зразки шкіри спалахують моментально, скручуються в клубок та виділяють запах плавленого пластику.
  5. Пориста поверхня натуральної шкіри. При дотику до лицьової сторони, відчутно легку шорсткість, що доповнена унікальним природним візерунком тонких ліній. Пори присутні навіть у пофарбованих зразках виробів. 

Сподіваємось ці способи перевірки, допоможуть легко та швидко розуміти, з якого типу матеріалу виготовлено ваш виріб.

Вироби з натуральної шкіри VS аксесуари зі шкірзамінника

Захоплення та любов до натуральної шкіри легко зрозуміти, оскільки цей матеріал володіє беззаперечними перевагами:

  1. Міцність і довговічність виробів зі шкіри, які гарантовано прослужать вам багато сезонів.
  2. Натуральна шкіра є повністю екологічним матеріалом, який піддається переробці, має біорозкладні властивості.
  3. Вироби з правильно обробленої натуральної шкіри завжди приваблюють погляди. Вони додають стилю та вишуканості, впевненості в своєму образі.

У каталозі майстерні авторських виробів зі шкіри SkinandSkin представлено аксесуари для чоловіків та жінок. Ви можете купити аксесуари виключно з натуральних матеріалів різних моделей та кольорів, від гаманців до великих дорожніх сумок, безпосередньо на нашому вебсайті. При оформленні замовлення доступна додаткова послуга персоналізації ― тиснення та гравіювання, щоб зробити ваш аксесуар справді неповторним.