Вироби з натуральної шкіри ваблять своєю текстурою та природною красою. Але як зробити їх особливими? Варто скористатися персоналізацією у вигляді тиснення або гравіювання.

Ці технології дозволяють наносити зображення та текст на шкіряні аксесуари з високою точністю. Створіть власний оригінальний дизайн, який буде відповідати вашим вимогам і побажанням, а майстри SkinandSkin допоможуть з реалізацією.

В чому проявляється особливість тиснення 

Тиснення на шкірі ― це спосіб персоналізації аксесуарів, за допомогою спеціального кліше. Розрізняють два способи виконання цієї техніки:

  1. Блінтове або сліпе нанесення, відбувається за допомогою преса і високої температури кліше. В результаті втиснуте зображення набуває темнішого, інтенсивнішого кольору, ніж відтінок самого виробу.
  2. Рельєфні багатоколірні тиснення з оригінальним металевим блиском можливе завдяки використанню фольги: золотої, срібної, зеленої, червоної, помаранчевої або синьої барв.

Цей спосіб персоналізації зберігає ефектний вигляд без стирання чи тріщин впродовж всього часу користування виробом. За допомогою набірного шрифту або готового логотипу на портмоне, блокнот, візитницю, тревел-кейс або навіть на дорожню сумку майстри нанесуть цитату, ініціали власника або будь-який інший цінний для вас напис.

Варто врахувати, що технологічні особливості не дозволяють поєднувати в одному зображенні два види фольги або тиснення фольгою та блінтове.

Якщо ви хочете зробити корпоративне замовлення, вартість кліше для тиснення, яке виготовляють на замовлення буде вдалою інвестицією. Оскільки потім воно зберігається на виробництві і ви у будь-який час можете замовити додаткову кількість виробів і зекономити на його виготовленні. Якщо вам потрібно нанести зображення разово, варто обрати лазерне гравірування.

Підкреслюємо унікальність аксесуарів через лазерне гравірування на шкірі

Технологія лазерного гравіювання передбачає використання сучасного спеціалізованого обладнання. Промінь випалює верхній шар на поверхні шкіри, залишає лише візуальний рельєф візерунка.
Для цього способу персоналізації підходять як дрібні аксесуари: гаманці, ремені, так і на великі дорожні сумки, рюкзаки, органайзери. Завдяки випалюванню надзвичайно вузьких надрізів на поверхні, обраний напис чи зображення виходять максимально точними. А час виготовлення іменного подарунку у такий спосіб дуже короткий.

Зазначимо, що тиснення та гравіювання мають різний вигляд на різних видах шкіри. Відбиток кліше чіткіше та ефектніше виглядає на шкірі Crazy Horse, а гравірування краще підходить для флотару та натуральної шкіри рослинного дублення.

Український бренд авторських шкіряних виробів SkinandSkin виготовляє ексклюзивні моделі аксесуарів для чоловіків та жінок. Щоб додати до них ідентифікації та унікальності, наша команда пропонує вам скористатися тисненням або гравіюванням. Ви можете замовити у нас будь-який виріб з асортименту, а ми допоможемо вам втілити ваші ідеї.